מלגזות
דף הבית » תחומי עיסוק » חלקי חילוף

חלקי חילוף

חברת איציק בן חיים שירותים טכניים מפעילה מוסך העושה שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד!

 

צלצל עכשיו: 04-6780915

 

חלקי חילוף מקוריים למלגזות- מלגזות הן ציוד יקר ביותר, החיוני מאוד לתפקוד בית העסק. אם אתם רוצים לשמור על תקינותן לאורך זמן, חשוב ביותר להשתמש בחלקים מקוריים בלבד. החלקים שיוצרו על ידי יצרן המלגזה מותאמות לכלי השינוע בצורה הטובה ביותר, ולכן חיוני מאוד להשתמש בהם ורק בהם. החברה שלנו מתמחה בתחום תיקון מלגזות מזה למעלה מ- 20 שנה, ובתקופה זו רכשנו מוניטין טוב בתחום. השאיפה שלנו היא להעניק שירות מעולה ללקוחותינו, ובמקביל גם לשמור על שמנו הטוב.

 

                                                   <<< ראה מידע נוסף על מלגזות חשמליות כאן >>>

 

שדרוג- חלקי החילוף שברשותנו מאפשרים לנו לשדרג את המלגזות שלכם בצורה יעילה. השדרוג מהווה למעשה תיקון המאפשר לא רק לשפר את תפוקות העבודה, אלא גם לדחות את הטיפול הבא רחוק אל מעבר לאופק.

 

טיפול מאריך חיים- אם אתם רוצים להמשיך ולהשתמש במלגזה שלכם עוד שנים ארוכות, אתם מוזמנים ליהנות מהשירות המקצועי שלנו. טיפול קפדני בכל תקלה ובכל חלק במלגזה שלכם מאפשרת לנו להאריך את השימוש בכל חלק וחלק במכונה. אנו פונים להחלפת חלקים רק כשאין ברירה, ומקפידים על שימוש בחלקים תקינים ומקוריים בלבד. מסיבה זו, לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שנקטנו בכל דרך אפשרית במטרה לתקן את החלק הישן ולחסוך להם כסף.

 

בחברת איציק בן חיים שירותים טכניים מטפלים בכל סוגי המלגזות, מתוצרת כל החברות. אנו נשיג עבורכם כל חלק חילוף מקורי ונדאג להתקינו בצורה הנכונה ביותר. העבודה האיכותית שלנו תעזור לכם לשמור על המלגזה שלכם בשיא כוחה לאורך זמן.

חלקים למלגזות  
חלקי חילוף למלגזה

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר